Rokio

Kdy už konečně budou slušně vysoké teploty, že už nebude potřeba zimní bunda?

Podle mě taková teplota je 15 stupňů Celsia. Tehdy nosím tričko a mikinu.

Díval se někdo z vás na dlouhodobou předpověď? Jak se na to dívají meteorologové?

Jak bude na začátku března?

Odpovědi
Filip84

Jak to má někdo vědět? Dlouhodobé předpovědi nejsou přesnější, než luštění z koule. 🤦‍♀️

Jestli potřebuješ na triko a mikinu 15°C, tak jsi chabrusák, mi stačí cca 8°C (záleží na větru a vlhkotě) a zimní bundu nosím, až je pod nulou, jinak nosím bundu přechodnou, ne? V 15°C nosím letní bundu. 🙄🤦‍♀️

Ametyst

Odpovím zeširoka do ztracena: Doufala jsem, že jako se vloni teplotně vyměnil červenec se srpnem, tak by se mohl letos teplotně vyměnit leden s únorem. A povedlo se! Únor bývá mrazivý, a navíc je letos o den delší. Zdá se, že leden byl mrazivější, hurá. Teď už může pomaličku přicházet jaro. I když na začátku března má ještě sněžit.