Kdy už bude pršet? Co myslíte?

Tady je vyprahlo až to bolí,i to pivko,ale pořád je,ale pomalu už vysychá.
U nás nepršelo tejdny.
Kdy tedy myslíte,že už zaprší fakt správně?

Nejlepší odpověď
anonym

U nás brzo, oblačno je, miriše na kišu.

Zdroj: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=_GV5RShjsvA

Další odpovědi
bolak

To se nedozvíme, já se dívám denně na počasí, a tam vždycky ukazujou deště cca za 3 dny, a když se kouknu za den, tak to zase posunou. Takhle už to ukazujou asi 2 tejdny, připomíná mi to dětství. „mami, kdy už tam budem, mě bolí nožičky?“ – „vidíš tamhle tu zatáčku? tak za ní už to je..“

Já myslím že jednoho dne budou hlásit parna, a najednou se přižene bouřka, kroupy a bude pršet několik dní v kuse.

štamgast

Vypadá to až na podzim.

mokrygorky

včera

anonym

Chvíli počkej, kouknu do věštecké koule!

anonym

jelikož jedu v sobotu na dovolenou, tak ze soboty na neděli

anonym

Eh, mělo být https://www.y­outube.com/wat­ch?v=IG91liy1T_8

anonym

Mokrygorky,včera už pršet nebude.