Pokročilý

kdy to asi bude.....???Spíš pro dospívající holky

Mám problém, jsem stydlivá a tak se mamky stydím zeptat kdy to bude... Myslím tím kdy mi narostou prsa aspoň 80 zatím mám 74cm, měřím 164, je mi 12 a vážím 50kg. mamka má 95 obvod ptsa a já nic nebo aspoň kdy asi budu mít menzes. mám už 1/2 roku bílý výtok a mamka to dostala ve 14 prosím o odpověď jsem zoufalá už teď děkuji

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Já myslím, že vůbec nemáš být proč zoufalá. U každého (nebo spíše u každé :)) je to jinak. Až to přijde, tak to přijde. Neboj se! :)

Další odpovědi:

Zlatý

Myslím,že se vůbec nemusíš stydět mamky zeptat.Od toho přece maminky jsou,aby s nimi jejich děti takové věci řešily.Prober to s ní,určitě si o tom s tebou ráda povykládá.

Příchod první menstruace nepotká všechny dívky ve stejném věku. Některé menstruují už od devíti let, jiné až od šestnácti. V ČR se jako průměrný věk udává 12-13 let, ale jistě sama víš, že to není pravidlem. Je proto možné, že i když tvé kamarádky mají menstruaci od šesté třídy a ty ještě v devítce nic a naopak, není to nic divného. Každá jsme jiná!

Zpravidla však můžeš očekávat první menstruační krvácení asi tak dva roky poté, co ti začnou růst prsa a v růst ochlupení. Poševní výtok je také znakem blížící se menstruace. Měl by však být čirý až bílý a neměl by zapáchat!

http://slecna.info/…

Zlatý

Nemáš být z čeho zoufalá. Obvod není jen o velikosti prsou. A ty zatím stále rosteš a vyvíjíš se. Nezáleží ani ny výšce. Na váze také ne, pokud se normálně stravuješ. A nezapomeň, že jsi také z části po tátovi :).
A to, že máš výtok, může znamenat, že se ti menzes blíží, ale u každého to je jinak. Já ani výtok neměla.
A buď ráda, že menzes ještě nemáš. Hodně žen před tím bolí břicho, hlava, záda a i pak to není nic extra příjemného. Hlavně v létě.
Ale buď v klidu. Pokud jsi jinak zdravá, menzes dostaneš a prsa ti vyrostou.

Zlatý

Neřeš to, vše má svou přirozenou cestu a přirozený vývoj. Je jedno moc pěkné přísloví : Vyčkej času, jako husa klasu. Vše má svůj čas a snažit se to nějak řešit je nesmysl, je přece řada jiných, a snad i důležitějších věcí o kterých je dobře přemýšlet

Diskuze k otázce

Pokročilý

Alča M.♥

No jo, zas promluvil chlap. Vy do toho radši nemluvte, je to pro ženské, stejně tomu vůbec nerozumíte!

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.