Kotja

Kdy se na poli hnojí kejdou?

V souvislosti s technoparty lidi v diskuzích navrhovali louku omočůvkovat, aby technařům smrděla.
Mě by zajímalo jestli je na hnojení vhodný čas techno netechno. Jestli by to nepřineslo víc škody než užitku – smrad (asi po celé léto, jinak by techno bylo jindy), přehnojení a sinice v rybníku, do kterého to steče, za což rybáři nepoděkují a tak.

Odpovědi
Drap

Hnojí se kdy je třeba. Pokud je louka po sklizni, mohla by se pohnojit. Byla by větší otava.