DaiWoman

Kdy se mám vdát?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
kropitko

Normálně jste se měla vdát, než jste měla dceru, ale věřím, že ani teď není pozdě,,jen mě překvapuje vaše otázka,,,

viz tento odkaz http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kupujete-svym-detem-casopis-bravo

Další odpovědi
barnajka

Ty číslice…to má být věk, a nebo datum?!

Jestli věk, pak nechápu těch 12 (??).
A jestli to má být věk, tak ti asi moc neporadím – to ty sama se musíš cítit na manželství dostatečně zralá. Optimální věk je podle mě něco mezi těmi 24–28 lety, ale paušalizovat se nedá. Jedna kamarádka do toho praštila krátce po maturitě a klape jim to dodneška. Oproti tomu: mně je 26 a na vdávání jsem asi už přezrálá. Tak dlouho jsem čekala, že si pro mě přijede princátko na bílým koni, až jsem během toho čekání dospěla k přesvědčení, že svatbu vlastně k životu vůbec nepotřebuju: ten cár papíru s úředním štemplem nikomu lásku „až za hrob“ stejně nezaručí. Lidi se dávají dohromady a zase rozchází, takový je prostě život. V posledních letech se tady v okolí rozpadlo několik dlouholetých manželství – a kolikrát to byly páry, do kterých bych to nikdy nebyla bývala řekla. Dokonce i má sestřenice, matka 3 prakticky dospělých dětí, si na „starý“ kolena našla novýho přítele. Manžela odkopla, přestože relativně nedávno prodělal infarkt. No – a hlavně že si slibovali „v dobrým i ve zlým, ve zdraví i nemoci“. Hmm… Lidi by asi neměli slibovat nic, co nemůžou se 100% zárukou dodržet…

Deli

Až si to pořádně rozmyslíte!
(Těch 30 jsem dala jen proto, abych mohla odpovědět, chybí tu možnost „jiná odpověď“.)

aramah

Ve dvanácti? to je trochu předčastné :(§

fablen

není důležité kdy se vdát – to je přeci velmi individuální (zda máte vyřešené bydlení, práci apod.) a všechny možnosti kromě těch 12 let připadají v úvahu – spíše za koho!!

Meropa

Je to tvá volba a tvůj život, ale jinak si myslím že by sis to jako všichni ostatní měla promyslet pokud nemáš ráda rozvody.
Můj názor je že k partnerství nebo rodinnému a spokojenému životu nejsou potřeba nějaká potvrzení a papíry (možná tak při adopci apod.).

led

Vo svete sa dievčatá vydávajú aj 12 ročné (India, Afrika), ale u nás to neplatí.
Zákonom povolené výdaje sú od 18 rokov do predsmrtného okamihu (tu nemôžem udávať vek). V prípade mladších to musí odsúhlasiť súd.

quentos

samicek333

Zvláštní otázka, myslím, že byste se ale podle tohodle řídit neměla…když vám deset lidí odpoví a každý jinak, nebo podle svého názoru, těžce byste pak vybírala.

venkovan

Správně je nikdy, pokud si svatbu plánuješ podle svého věku (předpokládám, že ta čísla jsou věk).

MILAN1961

až ti bude samotné v životě smutno

mechanka

kropitko

DaiWoman, tak kolik vám je, nedávno jste se ptala na BRAVO pro 11 letou dceru, ale z některých vašich otázek co jsem si teď přečetla, mi není jasné jestli jste dcera, nebo ta matka,,,

hanulka11

až dostaneš rozum a nebudou tě napadat takový nesmyslný otázky

hanulka11

myslím, že v 11 letech máš na takový starosti dost času a neoblbuj nás tady – že jsi mátka a máš dceru to vykládej holčičkám v kroužku