Avatar uživatele
DaiWoman

Kdy se mám vdát?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Hlasujte v anketě
Zajímavá 0 před 4559 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

30

Normálně jste se měla vdát, než jste měla dceru, ale věřím, že ani teď není pozdě,,jen mě překvapuje vaše otázka,,,

viz tento odkaz http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kupujete-svym-detem-casopis-bravo

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
barnajka

28

Ty číslice…to má být věk, a nebo datum?!

Jestli věk, pak nechápu těch 12 (??).
A jestli to má být věk, tak ti asi moc neporadím – to ty sama se musíš cítit na manželství dostatečně zralá. Optimální věk je podle mě něco mezi těmi 24–28 lety, ale paušalizovat se nedá. Jedna kamarádka do toho praštila krátce po maturitě a klape jim to dodneška. Oproti tomu: mně je 26 a na vdávání jsem asi už přezrálá. Tak dlouho jsem čekala, že si pro mě přijede princátko na bílým koni, až jsem během toho čekání dospěla k přesvědčení, že svatbu vlastně k životu vůbec nepotřebuju: ten cár papíru s úředním štemplem nikomu lásku „až za hrob“ stejně nezaručí. Lidi se dávají dohromady a zase rozchází, takový je prostě život. V posledních letech se tady v okolí rozpadlo několik dlouholetých manželství – a kolikrát to byly páry, do kterých bych to nikdy nebyla bývala řekla. Dokonce i má sestřenice, matka 3 prakticky dospělých dětí, si na „starý“ kolena našla novýho přítele. Manžela odkopla, přestože relativně nedávno prodělal infarkt. No – a hlavně že si slibovali „v dobrým i ve zlým, ve zdraví i nemoci“. Hmm… Lidi by asi neměli slibovat nic, co nemůžou se 100% zárukou dodržet…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Deli

30

Až si to pořádně rozmyslíte!
(Těch 30 jsem dala jen proto, abych mohla odpovědět, chybí tu možnost „jiná odpověď“.)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

12

Ve dvanácti? to je trochu předčastné :(§

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fablen

24

není důležité kdy se vdát – to je přeci velmi individuální (zda máte vyřešené bydlení, práci apod.) a všechny možnosti kromě těch 12 let připadají v úvahu – spíše za koho!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Meropa

30

Je to tvá volba a tvůj život, ale jinak si myslím že by sis to jako všichni ostatní měla promyslet pokud nemáš ráda rozvody.
Můj názor je že k partnerství nebo rodinnému a spokojenému životu nejsou potřeba nějaká potvrzení a papíry (možná tak při adopci apod.).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

12

Vo svete sa dievčatá vydávajú aj 12 ročné (India, Afrika), ale u nás to neplatí.
Zákonom povolené výdaje sú od 18 rokov do predsmrtného okamihu (tu nemôžem udávať vek). V prípade mladších to musí odsúhlasiť súd.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

30

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
samicek333

24

Zvláštní otázka, myslím, že byste se ale podle tohodle řídit neměla…když vám deset lidí odpoví a každý jinak, nebo podle svého názoru, těžce byste pak vybírala.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

18

Správně je nikdy, pokud si svatbu plánuješ podle svého věku (předpokládám, že ta čísla jsou věk).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MILAN1961

30

až ti bude samotné v životě smutno

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mechanka

24

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
kropitko

DaiWoman, tak kolik vám je, nedávno jste se ptala na BRAVO pro 11 letou dceru, ale z některých vašich otázek co jsem si teď přečetla, mi není jasné jestli jste dcera, nebo ta matka,,,

před 4559 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hanulka11

až dostaneš rozum a nebudou tě napadat takový nesmyslný otázky

před 4559 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hanulka11

myslím, že v 11 letech máš na takový starosti dost času a neoblbuj nás tady – že jsi mátka a máš dceru to vykládej holčičkám v kroužku

před 4559 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek