snarkon

kdy prijde aktualizace nejnovejsiho Androidu na samsung galaxy s2??

Nejlepší odpověď
anonym

Až bude tak přijde, a pokud nepřijde tak nebude.

Další odpovědi
Orange

Nikdy.

suaeda

Doporučuji šikovného kutila, který aktualizaci dokáže na telefon nahrát. S2 mám také a původní verzi androidu 2. mi IT specialista postupně upgradoval na ver. 4.1. Tato verze mi celkem vyhovuje a novější zatím nechci.
Doplňuji:
Ještě doplňuji. Nikdy se mi žádná aktualizace nechtěla sama nainstalovat.

Domm

Už je i 4.2.2 sice neoficiální ale jsem s ní maximálně spokojen stačí root a stáhnout ROM s http://get.je­llybam.com/