kdy naposled jste lhali,nebo podváděli?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Záleží na to komu?
Ale jinak já nelžu, pouze jsem ohleduplný a tak raději pravdu zamlčím.

Další odpovědi
ten který je

Naposledy jsem si nalhával sám sobě dnes ráno že dnes půjdu opravdu ale opravdu dřív spát,no a skutek utek.:-)

Michal

Včera jsem použil milodrdnou lež.Lhát nemám jinak zapotřebí,na to je mi dost let.

anonym

Jako dítě jsem lhala tak strašně, že jsem si sama věřila a téměř každý dospělák mi na to skočil. Lhala jsem pořád a všem i když jsem nemusela. Ne ze strachu nebo pro nějakou výhodu. Prostě nenapravitelná lhářka od narození. Byla jsem tak přesvědčivá, že mi na to každý skočil. Zvlášť dobře mi šlo chození za školu a role „ubohé dítě v nesnázích“. Naštěstí mě to přešlo kolem 9.roku. Pro uklidnění rodičů, co mají doma také „nepochopitelné lhářky“ dodávám, že nakonec jsem vystudovala vysokou školu a žádná podvodnice se ze mě nestala. Psychologické poradny pro tento účel tehdy nebyly, tak mi naši sem tam jednu přišili a byl se lhaním konec.