Kdy naposled jste dostali

kytku? já ji nadostala už dlouho a není to spravedlivý jsem hooodny tvoreček,
Doplňuji:
dárečky dostávám často,ale obyčejnou kytičku né,asi budu muset toho svého popoštouchnout

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Kytku jsem dostala před měsícem od manžela ke svátku i s dárečkem.Jinak kytky dostávám od rodičů manžela vždy na narozeniny a i na den Matek.

Další odpovědi:

Bronzový

Miroslavst - to je romantika ! :D

To budete muset za manželem, nebo synem pro kytku, nenápadně připomenou svátek, výročí apod. jako je to u nás :) - kupuji růže a pak je sušíme abychom je měli věčně, ale nejsou tak užitečné jako sazenice.

Víte,že si to vlastně nepamatuji?

Zlatý

Docela často, když manžel přijede ze služebky,dokonce doveze i dárek a to já můžu.

Zlatý

Já jsem též dostala před měsícem k svátku. Jinak mi muž koupí každý víkend s nějakou drobnůstkou, když přijede z práce :-)

Bronzový

Tak já jsem dostala kytku naposled před 3 týdny, kdy jsem si ji sama koupila, protože jsem se sekla s nákupem o týden dřív (měla být původně pro kamarádku). Tak jsem si ji nechala a tešila jsem se z ní 14 dnů.

Zlatý

Škoda kytky. Zvadne. To raději koupím sazenice (cibulky) nebo semínka a dáme na zahrádku. Tam rostou a vydrží hodně dlouho a ještě dělají okrasu.
Z vázy je můžeš za několik dní vyhodit.

Bronzový

Kytky dostanu k svátku a k narozeninám od matky mého přítele-a ona ode mne.Od přítele ne,prý by to vypadalo,že si něco žehlí:DD.Od něj dostávám bonboniéry, víno a tak:-)Ale za rekonstrukci bytového jádra,kterou jsem vzala celou od A do Z na svá bedra,jsem dostala vstupenku na Rogera Waterse.To mě potěšilo hodně:-).

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3356
Zlatý Drap 1790
Zlatý led 1450
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1113
Zlatý marci1 1074
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 652

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.