Kdy můžu vrátit samečka zpátky?

Mám křečky a ti mají mládě. Po jak dlouhé době můžu vrátit samečka zpátky do klece za samičkou a mládětem, aniž by miminku samec ublížil.

Nejlepší odpověď
Jurassic

Záleží na tom jestli máte křečíky Ti spolu mohou žít celý život pohromadě a společně i vychovávájí mladé,ale pokud chováte křečky syrské-zlaté Ti se chovají zvlášt jen při připoštění se dávají k sobě

Další odpovědi
Pixie

Sameček u křečka džungarského může být po celou dobu se samičkou a mladými…neublíží jim, ale křeček zlatý by neměl být s mladými vůbec a k samičce se dává až pokud chcete další mladé.

blesk26

Křečky sice nemám, ale podle zdrojů na internetu by to mělo být bezpečné po jednom až dvou měsících.

Zdroj: http://www.krec­ci.cz/archiv_280_261­.html

BARA

Měla jsem křecky džungarské a skoro každý měsíc měli mladé a když jsme jednou zkusila po několika měsících dát saměcka zpět, jedno mládě okazmžitě rozthal.