Bronzový

Kdy jste se přestali převlékat před svýma dětma, kolik jim bylo let?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Asi jak psali ostatní , synovi je 10 , dceři 6 let a vůbec se to nesnažíme lámat přes koleno . Převlékáme se a koupeme s otevřenými dveřmi , žádný exhibicionismus ale úplně běžná nahota . Prostě tělo tak jak nám narostlo a máme ho úplně všichni stejné . Ať se pak nemusí divit až je to začne zajímat proč má ten to a ten zas tohle :-)))

Další odpovědi:

Zlatý

Jedni mí známí se převlékají před dětmi běžně. Jde o to, že tak si děti uvědomí, že lidské tělo je mužské a ženské, nicméně, že to je pouze tělo a nemají tendenci hledat zakázané ovoce.
Jezdila jsem dříve na vodu a pokud jsem nechtěla jet v mokrém neoprenu až domů, musela jsem se někde převléknout. Sice jsme šly třeba a druhou stranu autobusu či za auto, ale také i tam občas byli jiní vodáci. Časem mi došlo, že mě nikdo neokukuje a pokud se chovám běžně, každý si hledí svého a nedělá jůůů.
Myslím, že není dobrý ani jeden, ani druhý extrém. Prostě se převlékat ve svém pokoji nebo šatně, když mě dítě náhodou uvidí, nedělat z toho vědu.

Zlatý

Tohle se u nás neřeší, nikoho to nepohoršuje...samozdřejmě v mezích....

Zlatý

Asi tak jak psala panenka ,dnes se zase klidně převléknu dcery jsou dospělé, před syny ne.

Zlatý

Já jsem se před svými dětmi přestála převlékat když měli 4 roky.

P o m a l u jsem "hodil brzdu",když jsem si všimnul,že dcera začíná projevovat rozpaky.

Stříbrný

Nahota není zločin převlékám se dodnes.Před dcerou se tomu snažím vyhnout,ale nijak mě nahota ani před ní netrápí.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 394
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.