Pokročilý

Kdy jste se naučili lyžovat?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Hlasujte v anketě

NEVÍM 0% 0-10 50% 11-20 10% 21-40 0% 41-... 0% Neumím lyžovat 40%

Nejlepší odpověď

0-10

Patřím ještě k té generace, kdy jsme byli denně v přírodě, TV teprve začínala, zato jsme cca do 7 let zvládli spontánně všechny dovednosti, bruslit, lyžovat, jezdit na kole, plavat, respektovat slušnost a moudrost, vážit si stáří i skromných dárků, životních vzorů kompletních rodin a nikdy nepoznali nudu ani podrazy pseudokámošů.

Další odpovědi:

Zlatý

Neumím lyžovat

... ani nesmím, mám 2x operované koleno a tak jsou pro mne lyže a brusle tabu, nerada bych pánům doktorům jejich dílo poničila. :-)

Bronzový

0-10

Můj taťka byl instruktor lyžování, takže už od dětství to umím a moc mně to baví..

Zlatý

Neumím lyžovat

... a nestojím o to, za ty zpřelámané hnáty mi to nestojí

Zlatý

Neumím lyžovat

mám operovaná kolena 3x a záda jako Deli a nestojím o to, abych si zlámala ještě něco jiného..kyčel, apod.natož zase nějaký úraz hlavy, který jsem už měla..

Bronzový

0-10

Povinná výchova od rodičů :) A jsem tomu ráda, na škole to znamená výhodu při lyžařských kurzech.

Stříbrný

11-20

v prváku na střední jsme méli lyžák, ale byl to slabý rok, všude bahno, Krkonoše zklamaly... takže moc lyžovat neumím
nejvíc naštvalo ,že rok potom za stejnou cenu jeli lyžovat do Alp :/

Bronzový

0-10

Bronzový

0-10

Bronzový

Neumím lyžovat

zkoušela jsem to, ale nebavilo mě to, tak jsem se ani nezkoušela zlepšovat

Diskuze k otázce

anonym

Pravdivost mých reálií může potvrdit tomm004, který zhruba v téže době sdílel obdobné zkušenosti na sjezdovce na "mikuldě" i s taháním sáněk na konci srázu z polozamrzlého Chvalšinského potoku a koupání na tehdejších dvou krumlovských plovárnách.

anonym

Ještě malý dodatek, tato má klukovská zběhlost mi napomohla, když nás na vojně po krátké instruktáži postavili na starých erárních dřevěných lyžích ještě s kandahárem na sjezdovku z Lomnického štítu, abych to zvládl sjet i bez znalostí alpského slalomu, část i tzv. šusem, jen jsem to na konci málem neubrzdil a smykem vrazil až do fronty u vleku.

Zlatý

tom004

Já se hrozně omlouvám,že reaguji až tak pozdě,ale příspěvky jsou pro mne "hrob".A přiznávám,utekl mi i e-mail.Ale jinak mohu vše potvrdit.Tedy až na ty Tatry.Tam jsem nikdy nehazardoval se svým zdravím. :-)

anonym

ad tom, lepší pozdě než vůbec. Na ty Tatry mám svědky z vojny, ale ti mají nějak jiné starosti než chodit na Odpovědi:-)

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2476
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1827
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.