Miroslavst

Kdy jste se naposledy hezky zasmáli?

Já před chvílí. Odpověď quentose mě opravdu dostala.
Jak jste na tom vy? víte, že smích prodlužuje život?
Díky quentosi, právě tu budu otravovat o nějaký ten čas dýl.
http://www.od­povede.sk/otaz­ky/preco-je-tu-tak-m-tvo

Nejlepší odpověď
quentos

tož to jsem rád posloužil ;{)> já se chlámu skoro furt, asi tu budu tím pádem strašit několik set let … včera mě cestou ze Šumavy rozesmíval kolega z týmu, kterej je vtipnej jak dvojka másla, je to z těch, co musej bejt ftipný za každou cenu ;{))> cesta byla dlouhá 300 km a když si vezmete, že jsem ještě do sebe v Čimelicích hodil panáka Jima Beama (coby lék na žaludek), o legraci bylo postaráno

Další odpovědi
iceT

V sobotu v aquaparku,vnitrni tobogan se da sjizdet na velkych duších.Muj pritel byl pozadan,aby odstrcil jezdce pred sebou,ta duše se zasekla,tak pritel jeste strcil az mu ujely nohy a zustal viset na madle a plapolal tam jak praporek.Chechtala se cela fronta za nama,a ze byla dlouha.:-)

anonym

já odpoledne když jsem v zoo stála u výběhu opic a ta jedna na mě dělala divné posunky pak mi bylo trapně když jsem pochopila co mi naznačuje a smáli se ostatní

fira

Když mi přišel rozsudek od soudu abych do 3 dnů zaplatil žalující straně 3000000kč.Tak jsem přemýšlel kde bych je tak rychle vydělal.Nepřišel jsem na to.