Kdy jste naposledy „hodili flintu do žita“ ?!

Nejlepší odpověď
Drap

Chtěl jsem už mnohokrát, ale copak někde najdeš pole se žitem ? Na poli je samá řepka , supermarket, nebo je to zarostlé a nikdo se o to nestará.

Další odpovědi
briketka10

když jsem šlápla včera do psího ..... a pak jsem si řekla, že už je to jedno boty projedu kalužema otřu v trávě, pak hodím do vany..

led

Nemám flintu, čo mám teda robiť?
PS.
Nerobte to. Ak hodíte flintu do žita, čakajte žalobu za narušenie ekologickej rovnováhy Zeme.
zo slovníka:
„ekologická rovnováha
dynamický, mírně kolísající stav společenství organismů na úrovni jeho dlouhodobých průměrných hodnot“
Flintu radšej odhoďte do šrotu, alebo choďte do „Kráľovstva Bolka Polívku“, tam „hádžu flintu do žita“ a beztrestne.
Doplňuji:
Štiavnické noviny 14.9.2011 strana 7. – výsledky zo súťaže: „Hádzanie flinty do žita“ (pdf)
http://www.ban­skastiavnica.sk/stran­ka_data/subory/sti­avnicke-noviny/2011/32-2011.pdf