kdy by si měl 7 životů jak bys je použil

Nejlepší odpověď
quentos

udělat tři slova z něčeho, co by správně mělo být jen jedno slovo, to už je umění :{D>

podle jedné teorie už mám pár životů za sebou a pár před sebou a nikdy nevím, co mi nachystaj. „Použít život“? To se dělá jak? To se dá tak leda v PC hře…

Další odpovědi
annas

Říká se, že kočka má něikolik životů. Jak je používá? Nevím. Uvědomuji si, že kdybych měla sedm životů jako kočka, určitě bych se z každé nemoci či každého úrazu „vylízala“ a jen tak se nedala a nebála se skočit třeba z výškového domu. Nic by se mně nestalo stejně jako kočce, nanejvýš si odřela kolena.
---.
Jenže „kdyby jsou chyby“, proto se snažím využít v životě správně čas. Uvědomuji si, že má zřejmě křídla, když tak rychle letí. Ale těší mě, že občas se s někým setkám a prolétnu se s ním…
.
Každý život bych žila do konce svého života …

mosoj

Mně je 68 a když to se mnou zdravotně půjde stále tak s kopce, tak žádný druhý život nechci a to ani od začátku.

Otázka není tak jednoduchá jak se zdá. Buď budu v druhém životě vědět jak jsem žil v prvním a poučím se, což lze těžko předpokládat, nebo to vědět nebudu a pak nemohu spekulovat.

arygnoc

naučil by som sa gramatiku.

;-Q

led

7 krát opakovať tie isté chyby, vidieť tie isté tváre, písať tie isté odpovede do odpovědí.cz? To snaď nie! Aj dobrého veľa môže uškodiť…
Radšej nechám si tento svoj život (psst, medzi nami, toto je už ôsmy, ale nikomu to nehovorte…) a kľudne si ho dožijem so slovami „Já… já se… vrátímmmm!!“

marci1

Asi úplně stejně jako ten jeden. 🙂

setapouch

Šestkrát bych spáchal sebevraždu. Život je krásný právě proto, že máme jen jeden.