hanca144

Kdy by přibližně měl padat sníh?

Nejlepší odpověď
hanny 2

U nás na jižní Moravě ještě nepadal,ale na ostatním území republiky už snad skoro všude.V neděli má trvaleji padat na horách.

Další odpovědi
www

Pro ČR to nejlépe zjistíš zde:

Zdroj: www.chmi.cz/por­tal/dt?menu=JSPTab­Container/P9_0_Pred­povedi/P9_1_Po­casi/P9_1_1_Ces­ko/P9_1_1_1_Dne­sek&last=false

hanulka11

na hodně místech už padá , bude to co nevidět

marťa382

U nás už sněžilo. :) Před chvílí přestalo :( – Zlínský kraj.

bubukaa

u nás zrovan před chvílí padal ale hned roztál

anonym

Tady u nás teď chumelí a chumelí,hustě padá sníh.Sokolovsko.

u nas chumelilo jen trochu,ale ani 1cm nenapadal :D

Ella

Středočeský kraj a okraj Prahy – Zličín – právě sněží

tatanka

zítra, prosím bez záruky.

pokazdejinak

v Čechách možná všude, ale těm jižním se nějak pořád vyhýbá… :/ dneska byla 1. malá (asi 2min) přeháňka