Craftos

Kdy by měl letos napadnout první sníh ?

Nejlepší odpověď
anonym

Otázka je z nějakého důvodu v rubrice zvířat, tak si myslím, že první sníh přinese jako každý rok Martin na bílém koni.
Doplňuji:
Jinak…letošní první sníh byl někdy v únoru! 🙂

Další odpovědi
Drap

Na horách se už někde objevil a ve středních polohách asi tal 25 listopadu.

LysoňXXX

Možná mi nebudete věřit, sám jsem tomu nevěřil na vlastní oči. Ale letošní první sníh jsem viděl 1.9.13 ve 4:30hod v okolí Klášterec nad Orlicí a sněžilo docela hustě ač krátce. Stál jsem za oknem a říkal jsem si, že léto je v prd…

Lamalam

V Krušných horách padal letošní první sníh už někdy začátkem ledna.

hanayka

první sníh už napadl npř.. na sněžce 17 září a v nižších oblastech asi kolem listopadu či konce října.