zjentek

kdy bude slezina uživatelů webů odpovědi.cz, sk, ru a eu? :o

Nejlepší odpověď
johana 56

Na cz. a sk. by se tato akce dala očekávat tehdy,až bude odstraněna barirěra mezi pojmem „slezina uživatelů“ a „slezina všech uživatelů“ různorodé komunity,ve které by měl mít dle daných pravidel každý člen právo na svůj vlastnií názor,priority,kte­ré nemění a nehodlá se přizpůsobit většině.

Další odpovědi
arygnoc

ono už niekedy nejaká bola?

;)

led

Nikdy! Nikdy? nikdy nehovor nikdy.
Ale na to by zjavne bolo treba objednať Strahovský stadion v Prahe, alebo Leteňskú pláň…
… a zišlo by sa, ako to tu v minulosti bolo už niekoľkokrát prezentované Veľkým Organizátorom, tak na mariáš párty.

Krakis

To bych také rád věděl! Docela rád bych se seznámil s adminem,který nemá smysl pro humor a maže mi odpovědi...... 🙂

zjentek

johanna56: jsem tedy redy

johana 56

zjentku já jsem bohužel jen sama zaa sebe…

zjentek

..neboj, netřeba se bát srazu pro různorodost osob, inteligent se orientuje v bordelu a nedělá pohoršeného. Naopak. Horší je, když jedněm druzí nevoní ..pak je potíž. Zvláště, když si těch voňavých pak taky všimnu ..ale já za to nemůžu, fáákt ,)

johana 56

…bojím se málokdy,protože už jsem docela velká holka.V životě už to tak chodí,že každému voní něco jiného. Co smrdí,nemusí být vždycky to nejhorší )

zjentek

no jestli máš v nicku ročník, tak je jasný, že nekecáš

johana 56

oj, křišťálová koule,potvůrka jedna..v tom případě by byla nutná oprava,ani ne tak velká jako stará,že?

zjentek

starostlivá

johana 56

..na opravy nebo na život,který neovlivním?…

johana 56

Nerada se ocitám ve středu dění,takkže buďto musím mlčet,nebo počítat s následky,on si holt každý rád ýpne,:)

zjentek

já nerýpal. A kdyby tisíc očí vidělo, že jo, tak to ti povídám- já nerýpal ,)

johana 56

..a kdyby tisíc očí četlo,já to zle nemyslela,)

Sůwa

Kdysi mne tu naháněl jistý Dr. a taky nabízel „setkání uživatelů“. Já to naštěstí odmítla ještě dřív, než jsem zjistila, že se pravděpodobně jednalo o setkání ve dvou. Stejně tak jsem odmítla mu sdělit své číslo na mobil a bodovat jeho pochybné odpovědi, na které mi posílal upozornění. Psal o sobě, že rozumí elektřině, tak jsem ho mailem požádala o radu, jak zapojit sporák. Nabízel osobní účast a po odmítnutí mi poslal nesprávnou odpověď. Já už to ale měla zapojeno správně, tak se nic nestalo 🙂
Jsou tu mezi námi ale uživatelky které se od něj nechaly dobodovat a zřejmě se i nakazily od jeho nenávistné povahy…
S tím mazáním a nedostatkem smyslu pro humor nemá admin nic moc společného, jak napsal v posledním newsletteru.

gagaga

:) suwo, pravdepodobne jste si tim zachranila dum ! :)
a s tim cislem jste udelala dobre ..ja ho take nedala ..a nemusim si alespon pak kvuli nemu menit operatora ..jako " nekdo " :)
..rovny rovneho si hleda ..krivy kriveho uz nasel :)
ja na adminky nedam dopustit .. mam s nimi takovou platonickou ( jednostrannou ) lasku .. :)

  • iv-

Sůwa

Já si zřejmě zachránila nejen dům, ale i pověst a čisté svědomí… 🙂

gagaga

:)

gagaga

ary..uz bola .. ( ve dvou ) :)
nooo, ve dvou ..byli 2, ale kdyz secetli jejich nicky, tak jich tam bylo asi 150 :)

ona vam ( nam ) k tomu tady dotycna – milovnice psu a kocek jiste jeste neco dopise :)
( potrefena husa ) – hahaha gagaga

  • iv-

arygnoc

tak ja počkám.

;)