vivatisCZ

Kdy bude lék na HIV/AIDS?

Léky na prodloužení života se neustále prodlužují a tak mně zajímá kdy už konečně na tuto nemoc bude lék? Jak to odhadujete vy?

Odpovědi
anonym

A k čemu takový lék bude??? – objeví se něco dalšího…
Přečti si Smrt trávy (John Christopher).

huky

Em že by až se najde někdo chytrej a vymyslí ho o.O ?!

ptáč

Až to napíšou v hlavních zprávách. O ajts psali včera ne? To byly nejhorší zprávy od začátku roku. Žádná zavražděná babička pro 20 korun, nic, takže rozmnoženej ajts je jako okurková sezona.

Mirdas

Podle některých lidí existujou léky v přírodě a to prakticky na jakoukoliv nemoc, pokavaď nemá laboratorní původ ( ta nemoc ).
Ovšem proč by nadnárodní společnosti zabývající se výrobou léků měli mít zájem toto přiznat, když mají obrovské zisky za drahé léky na tyto nemoci, které dokáží jen potlačit jejich vývoj.