Liliana Steh

Kdy?Ano či ne?Hirošima

Ahojte, chtěla bych vědět a celkem to spěchá, jestli byl napřed výbuch Hirošimy nebo byla dříve natočena písnička Radioactive od Imagine Dragons.(nedbejte na debilitu otázky jde o sázku)
Pak by mne ještě zajímalo jak je možné že Hirošima vybouchla(důvod proč vybouchla) a jestli je možné to nějak vyvrátit a jestli nemohl někdo úmyslně způsobit závadu.
Děkuji za vaše odpovědi
Lili
Doplňuji:
Aha takže to znamená že jsem se nechala totálně zblnout a teď dlužim 200kč ale to ej ejdno pokud bych psala o Fukušimě(zníá to stejně no)tak jak by zněla odpověď?

Nejlepší odpověď
quentos

mám takový dojem, že si pletete Hirošimu a Fukušimu. Hirošima nevybouchla, nýbrž na ni byla shozena atomová bomba. O žádnou „závadu“ jít tudíž nemohlo, byl to úmysl.
Ta elektrárna, která „vybouchla“, se nachází ve Fukušimě.

Další odpovědi
anonym

PROBOHA!!!!
___
Hirošima „vybuchla“ v roce 1945, ta skupina je založena 2008!!!
Jak je možné, že Hirošima „vybuchla“ – hodili na ni bombu!!!
Úmyslně na ni hodili bombu!!!

mosoj

Ale ano, na debilitu se musí dbát, na tu brát ohled nejde !!!

MK44

Co se týče Fukušimy, nešlo o úmyslnou závadu. Šlo o „chybný“ projekt, o podcenění přírodních sil. Elektrárna nevydržela zemětřesení a následnou vlnu tsunami. Byly totiž jaksi silnější, než se počítalo. Budovat jadernou elektrárnu v tak seizmicky aktivní oblastni jako je Japonsko je obzvláště riskantní.

Hirošimu tady už vysvětlili jiní.

dnb

Havárie Jaderné elektrárny Fukušima se odehrála 11. Března 2011 a to bezprostředně z důvodů silného zemětřesení a následné vlny tsunami. O žádnou úmyslně provedenou závadu tudiž nešlo. Písnička od této skupiny byla vydána více jak o rok později (ve spojených státech 2. Dubna 2012)

Hamon

Holínka nebo hovínka… ;)