Avatar uživatele
pizlicka

kdo z vas se prave rozchazi s partnerem?

jake mate zrovna pocity,jak se s tim snazite vyrovnat.dokazete toho dotycneho nekontaktovat,ne­komunikovat?
Doplňuji:
ale fuj,drape.ty jsi takova majinkata chudinka nesvepravna,víííd:-)))

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? petka, VampGirl, Illines před 4458 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Ono je to těžké, já bych se rozešel, ale ten partner se už více jak 35 let nechce hnout.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Illines

Momentalne se nerozchazim , ale driv jsem tim nejednou prosla . Poprve jsem s rozchodem bojovala a videla vse cerne.Je pravdou , ze jsem se nikdy k dotycnemu nevratila a nyni ,kdyby se mi to melo stat ,tak proste zavru vratka se vsim vsudy a zit se da dal.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Syd

Ne, nerozcházim se. To je holt obrovská výhoda, když člověk nemá vztah, že takovýhle problémy vás běžných smrtelníků nemusí řešit a tudíž je vysmátej. 😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
VampGirl

Já jsem se rozešla celkem nedávno. Bude tomu měsíc. Byl to můj první vztah, takže mě to samozřejmě mrzelo, že se rozpadl. Cítila jsem spíš vztek, než lítost. (Ta na mne padla až večer, když to na mě dolehlo.) Měla jsem vztek na sebe, že jsem nebyla schopná vztah udržet. Jsem docela introvertní, takže je pro mě vztah problém, hlavně ten první, když člověk neví „co a jak“… Byl to vztah na dálku a prostě nevydržel. Máme spolu přátelský vztah, píšeme si a tak… Ale pořád nevím, jestli o mne má ještě zájem, nebo ne. (Při rozchodu mi bylo řečeno, že třeba někdy později se dáme ještě dohromady…) Takže občas nemám ani moc dobrý pocit, když si takhle píšeme. Někdy si vzpomene a napíše mi, ale jindy se neozve třeba týdny a píšu já… Rozhodně jsem ráda, že jsem si mohla v prvním vztahu vyzkoušet, jaké to je, s někým chodit. :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Rozcházíme se pořád. A vyrovnáváme se s tím zatím dobře. I si zatelefonujeme, protože do večera se na mnohé zapomene.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek