Kdo z vás,on – line,vyžírá lednici či špajz?!

Nejlepší odpověď
venkovan

Já je nevyžírám.
Ale provádím pravidelné dekustace, zda uložené potraviny a jídlo se již nekazí.
Jinými slovy, obětoval jsem se pro dobro rodiny, protože kdyby se jídlo zkazilo, tak by třeba celá rodina trpěla zažívacími poruchami.

Další odpovědi
briketka10

stahuju film, uvařila jsem si kafé a odpovídám žejo..
kouřím cígo, mám tu misku s červenou řepou a před chvilkou jsem měla rizotko :D))

huxa

já, já, já

pusinka50

Já vyžírám svačinu na noční šichtě a doufám, že něco zbyde ještě na později:-)

pizlicka

ja,dlabu karamelky.

ahold

Tomu se kdysi říkalo: Bílý sex. Aktivní až do smrti.