Sůwa

Kdo z vás mi poslal anonymně už druhou otázku na mail?

Už mi přišel další mail, kde je v záhlaví uvedeno „NĚKDO vám posílá otázku“. Oba ty maily jsem přeposlala adminovi a ten slíbil věc prošetřit a zjednat nápravu. Snad by se mohl dotyčný/á k tomu přihlásit aspoň vnitřní poštou a vysvětlit důvody. To už není legrace, ale já to beru jako zneužití služeb tohoto webu.
Doplňuji:
Ten NĚKDO vůbec nemusí mít moji mailovou adresu, protože je to posláno z adresy noreply@odpovedi.cz stejně jako vaše odpovědi na mou otázku. Dělával do kdysi Dr.Axl, ale tam pokaždé bylo – uživatel Dr.Axl Vám posílá…
Zástupce vlastníka serveru se tím už zabývá, pokaždé mi odepsal a sám byl velmi překvapen. Chtěla jsem teď jen umožnit NĚKOMU, aby z celé záležitosti vycouval se ctí, protože pokud to neudělá, postarám se mu/jí o pořádnou ostudu.
Mazat tuto otázku je zbytečné, pro admina by to bylo jako přiznání.

Nejlepší odpověď
www

Taky se mně to už párkrát stalo. Tuším ale kdo je odesílatel i od koho má moji mejlovku 🙂 Jak se to ale dělá nevím a správce s tím podle mne moc neudělá, musel by změnit systém.
Doplňuji:
Nejvhodnější bude začít pátrat mezi tvými zdejšími příznivci, kterým jsi poskytla adresu, zprávy označit jako spam a příště zvažovat komu dávat mejl.

Další odpovědi
anonym

Také mi takový mail občas chodí, ale předpokládala jsem, že když je to
z ofic.adresy poradny, tak mi že mi prostě chodí upozornění na otázky z oborů, ve kterých odpovídám.
Tak jsem to neřešila, natož abych to hlásila nebo pátrala o co GO.
Domnívala jsem se, že to je zase nějaké místní „vylepšení“ a inovace.
Jinak ovšem je mi známo, že pokud poskytnu zřizovateli mailovou adresu, což je nutnost při registraci, tak mi prostě bude chodit i „nevyžádaná“ pošta.
Sama jsem zvědavá, jak se k tomu postaví admin a co aktérky vypátrají.

beer

Logicky to musí být někdo ze tvých známých, nebo jim blízký – mail přece muselas někomu dát sama..
Doplňuji:
V případě, že se tomu admin diví (není to novinka) a tys zcela určitě svoji mailovku nikde a nikomu neposkytla, nedokáži si to vysvětlit..

Sůwa

Ještě jednou pro >beer< : komu jsem poskytla, nebo neposkytla svou mailovou adresu s tím nemá nic společného, protože jsou ty maily odeslány z oficiální adresy tohoto webu a tu si nikdo sám přisvojit nemůže. Nejspíš je to nějaký agilní uživatel / ka , který/á má přehled o oborech o kterých něco vím a snaží se mne vyprovokovat k aktivitě, stejně jako ontolu. Nechápu to taky a dost mi to vadí. Nejsem malá holka, aby mne tu někdo komandoval !!!

zzzzz

Já se v tom teda moc nevyznám, ale také mi nikdy nic takového nepřišlo, napadá mě jedině, že to máš tak nastaveno v profilu. Mi když někdo pošle zprávu interní poštou, tak mi žádné upozornění na email nepřijde.
Pokud se jedná o oficiální email odpovědí, tak to musí posílat admin, přece není možné, aby k tomu emailu měl přístup i někdo jiný.
Také zkus zkontrolovat, zda je ten email přesný, zda v něm není jedno písmeno jiné. Před časem si tu „někdo“ založil nik s názvem zzzz, fakt 4z místo mých 5z a vydával se za mě ☹

Sůwa

Já bohužel netuším, jak se dá taková otázka poslat, takže zatím toho moc nevystopuji. Obě otázky byly na podobné téma a moc odpovědí nebylo. Podle udělených hodnocení by přicházelo v úvahu jen pár uživatelů a ty jsi byla jednou z nich. Díky za reakci, teď už zbývá vlastně jen jedna možnost. Admin se zmínil, že otázky často přeposílá jedna UŽIVATELKA

zzzzz

tož sůwo, já nemám důvod ti psát anonymně, vždyť ti můžu napsat interní poštou. A já jsem co se týče PC tak tupá, že bych to snad zahekřila leda omylem:-))
Když admin ví, kdo to je, ať to řekne.

Sůwa

Já neklikla pětkrát, ale ještě jsem psala a samo to naskočilo. Promiňte.

Sůwa

Já bohužel netuším, jak se dá taková otázka poslat, takže zatím toho moc nevystopuji. Obě otázky byly na podobné téma a moc odpovědí nebylo. Podle udělených hodnocení by přicházelo v úvahu jen pár uživatelů a ty jsi byla jednou z nich. Díky za reakci, teď už zbývá vlastně jen jedna možnost. Admin se zmínil, že otázky často přeposílá jedna UŽIVATELKA

Sůwa

Já bohužel netuším, jak se dá taková otázka poslat, takže zatím toho moc nevystopuji. Obě otázky byly na podobné téma a moc odpovědí nebylo. Podle udělených hodnocení by přicházelo v úvahu jen pár uživatelů a ty jsi byla jednou z nich. Díky za reakci, teď už zbývá vlastně jen jedna možnost. Admin se zmínil, že otázky často přeposílá jedna UŽIVATELKA

Sůwa

Já bohužel netuším, jak se dá taková otázka poslat, takže zatím toho moc nevystopuji. Obě otázky byly na podobné téma a moc odpovědí nebylo. Podle udělených hodnocení by přicházelo v úvahu jen pár uživatelů a ty jsi byla jednou z nich. Díky za reakci, teď už zbývá vlastně jen jedna možnost. Admin se zmínil, že otázky často přeposílá jedna UŽIVATELKA

Sůwa

Já bohužel netuším, jak se dá taková otázka poslat, takže zatím toho moc nevystopuji. Obě otázky byly na podobné téma a moc odpovědí nebylo. Podle udělených hodnocení by přicházelo v úvahu jen pár uživatelů a ty jsi byla jednou z nich. Díky za reakci, teď už zbývá vlastně jen jedna možnost. Admin se zmínil, že otázky často přeposílá jedna UŽIVATELKA

zzzzz

Ty jo, tu maj asi viry:-)))) kdo je ta jedna uživatelka?

ptáč

Tak to bude asi ona.

zzzzz

Ještě mě napadla jedna možnost, ono se tu jde přihlásit i bez registrace na odpovědích stačí mít profil na Facebooku, tak jestli to není posláno tak??? 🙂

gagaga

me je spis divny, ze vam to chodi jenom nekomu a nam ostatnim ne
..
uvidime, jestli neco vyresite
..
drzim palce a pak mi to prosim napiste

an. ma moje nove maily , stare uz nemam , kdyby jste chtela, posle Vam je

diky
iv-

www

Buď ti nerozumím, nebo je to v mém případě jinak:
Z Odpovědi.cz mně přijde na mail (který zná jen málokdo a není to ten kontaktní pro Odpovědi) zpráva „někdo“ Vám posílá.
Má v tom proto prsty někdo, komu jsem mail poskytnul.

Sůwa

Mně to přišlo na adresu, kterou tu mám jako kontaktní.

gagaga

suwo, ja byla na dovolene , a kdyz jsem se vratila, tak me an. poslala : kopiruji cast .. ( ta me asi zabije ) :)
:

Iv, jste u počítače, něco bych chtěla vyzkoušet. Zda jde poslat otázku jako nepřihlášený, uvědomila jsem si, že jsem tak jednu take dostala …

no, a pak mi poslala jako od an., kdyz byla prihlasena , a pak mi prisla druha jako od „nekdo “

tak ja tedy jen vim, jak to funguje

adminkum jeste napiste, a pak nam napiste co vite :)
dik
a o jakou otazku slo ? Ze by jsme to mozna mohly ( i ) " vysetrit " podle ni :))

  • iv-

gagaga

ja to mozna napsala trochu nestastne … :)
an. mi to psala ted v tydnu .. ( cely mail mam, i s datumem 20.5.)
prave psala, ze ji to je zahada , jak to muze jit a proc to nekdo dela, ze sama adminkum psala jak je to mozne ..
aby to nevyznelo tak , ze to zkousela predtim :)
snad me suwo pochopite ..jak to myslim ..
a snad nebudu zase klikat dvakrat :)

  • iv-

Sůwa

První mail mi přišel 10.5. a druhý 22.5. Proč bych zrovna já měla někomu sloužit jako pokusný králík, když sem už skoro vůbec nechodím, navíc bych přepokládala, že mne ten NĚKDO upozorní třeba vnitřní poštou. Jsem naštvaná a věřím, že to admin vyšetří.

gagaga

suwo, najmeme si Columba :)
me to taky zajima

a : Vy tedy mate tu kontaktni na odpovedich jinou ( mailovou adresu ) , nez soukromou ?
nebo to chapu blbe ?
je tedy mozny, ze to neposila nikdo z uzivatelu, ale zase nejakej " program " ? :)
uz tady totiz nekdy drive ( v jinem pripade ) byly taky zmatky s programem ..a odnesl ( a ) to nekdo uplne nevinne
tak me to uz davno vysvetlili adminkove ..
tohle me to totiz taky pripomina ..

  • iv-

gagaga

suwo, ja byla na dovolene , a kdyz jsem se vratila, tak me an. poslala : kopiruji cast .. ( ta me asi zabije ) :)
:

Iv, jste u počítače, něco bych chtěla vyzkoušet. Zda jde poslat otázku jako nepřihlášený, uvědomila jsem si, že jsem tak jednu take dostala …

no, a pak mi poslala jako od an., kdyz byla prihlasena , a pak mi prisla druha jako od „nekdo “

tak ja tedy jen vim, jak to funguje

adminkum jeste napiste, a pak nam napiste co vite :)
dik
a o jakou otazku slo ? Ze by jsme to mozna mohly ( i ) " vysetrit " podle ni :))

  • iv-

Sůwa

pro >beer< – ty maily mi přišly z oficiální adresy noreply@odpovedi.cz, stejně jako teď tvoje odpověď. Tak blbá zas nejsem…