Kdo z Vás jste zažil kontrolu notebooku, MP3/MP4 přehrávače na letišti při vstupu do USA?

Četl jsem, že když se letí do USA, tak musíte na letišti ukázat notebook a dát celníkovi papíry ke každému softwaru a filmu a hudbě co v notebooku máte. Co je na tom pravdy?

http://www.ty­den.cz/rubriky/do­maci/kdo-ma-nelegalne-stazenou-hudbu-prijde-na-hranicich-o-pocitac_185799.html

Nejlepší odpověď
anonym

Ve tvém odkazu je napsáno, že teprve chystají návrh od přelomu roku, ale zatím není nikde potvrzeno zda to nakonec vůbec platí.

Další odpovědi
Alesh

Nechci kecat, ale jak se pozná nelegální mediální soubor? Přece když mám doma originál, tak si mohu udělat záložní kopii a kdo mi na tom letišti dokáže, jestli doma ten originál mám nebo ne?

arygnoc

blbost.

nycwdc

nesmysl. aspoň v tuto chvíli

Lenenka

notebook jsem si do USA brala a prohledali ho naprosto zběžně, ani ho nezapnuli. Podle mě by to hrozně zdržovalo odbavování lidí…