agapi

Otázky při vstupu do USA

Nevíte jaké otázky dávají při vstupu do USA?Neumím moc anglicky a tak bych se na to ráda připravila,abych jim rozuměla.

Odpovědi
Miroslavst

Na váš dotaz se úplně odpovědět nedá, protože imigrační úředník se může zeptat na cokoli. Třeba proč tam jedete? Kdo vám balil zavazadla a podobně.
Pokud neumíte anglicky máte nárok na tlumočníka. Ten však nemusí být přítomen na letišti a budete na něj muset počkat. bohužel třeba i celý den.

libuska

Souhlasím s tím,že se imigrační může zeptat na cokoli.Já tam byla 5× a můžu říct,že jsou většinou znudění z toho ,že odbaví každou směnu,co já vím,10 000 li­dí.Jsou to opravdu otázky typu:co tady budete dělat a podobně.Ale hlavně na palubě letadla vyplníte kartu ,kterou Vám dá personál letadla a tam uvedete všechno,co oni chtějí vědět a toho se budete držet.I can not speak English very well. Držím palce,bude to dobrý!

Zdroj: Vlastní zkušenost

Tom.Noddy

Ja jsem na imigracnim stravil cca jednu minutu, sejmuli otisky, vyfotili a…welcome to NYC. Neptali se na nic, sestry se akorat zeptali na adresu pobytu. Hlavne se nebat, nebyt nervozni a odpovidat pravdive!! A pak uz si uzivej USA :)