Blecha

Kdo to je voucher ?

Nejlepší odpověď
panenka

•česky: stvrzenka, poukázka. Jedná se o poukázku opravňující odběr zboží nebo služeb. Například v turistice může jít o poukázku cestovní kanceláře na odběr služeb v hotelu. Voucher může být vystaven na jméno, nebo na doručitele (službu / zboží si může vyzvednout ten, kdo voucher předloží).

Zdroj: http://www.slovnik-cizich-slov.net/voucher/

Další odpovědi
hanulka11

já znám co je voucher-to je poukázka

Miroslavst

Voucher není kdo, ale co. Je to poukázka, např. ubytovací poukaz.