kdo se bojí čísla 666 ?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Jakéhokoliv čísla, nejen 666, se bojí ten, kdo věří, že je nebezpečné. Síla myšlení je někdy zhoubná.
---
Jinak čísla 6 se bojí ćlověk trpící hexafobií, Pokud je šestek víc, tedy třeba tvoří známé satanovo číslo 666, jde mráz po zádech nejen vymítačům ďábla, ale také těm, kdo musí vyslovit, že trpí tzv. Hexakosioihexekontahexafobii, tedy chorobným strachem z tohoto čísla.

"V praktickém životě se tato fobie projevuje např. odmítáním registračních značek s číslem 666, vírou v negativní vliv sídel s tímto číslem popisným či obavou, že dítě narozené 06. 06. 2006 bude vtělením ďábla. atd."
http://cs.wikipedia.org/…

Další odpovědi:

Zlatý

Mystikou poblázněná trdla...
;-DD

Pokročilý

Já ne a to se s "jehovistama" (předpokládám, že Jugar má na mysli Svědky Jehovovy) přátelím. I když symbolické, je to jen číslo ;)

Jehovisté
Doplňuji:
svědci nebo nesvědci,to už je jedno,
ale oni to číslo mají za číslo ďábla..

Bohabojná ultrapravice,která neslaví vánoce.
Doplňuji:
Já se nebojím,ale mám respekt to jo,chtěl jsem si to nechat vytetovat římskýma číslicema,zatím mám jen hlavu kozla dvakrát přejetou černou barvou,ale moc to neukazuji,protože jako cejch mi to dělá moc dobře na kulky - intimní.

Zlatý

já ..tak málo jsem nikdy neměl!

Stříbrný

Nejsem věřící, ale vím, že se zmíňka o "666" objevuje i v části Nového zákona nazvané Zjevení Janovo.

Bronzový

Nebudu ti vysvětlovat , co znamená 666. Nejlepší vysvětlení je na stránkách lamed vav , v oddělení symbolika.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 881
Zlatý annas 868
Zlatý quentos 861
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 473
Zlatý marci1 459
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.