Miroslavst

Kdo pojede do Orsku na pincku?

Tak podle propočtů to je 3701km do Orsku. Pokud vezmu průměrnou rychlost 40km/hod. vychází to na skoro 4 dny čisté jízdy.
Zadní sedlo je prázdné, kdo se přidá na výlet?

Nejlepší odpověď
led

skúste rátať 400km denne. Po 10 hodinách jazdy toho určite budete mať dosť.
Takže mne to vychádza na 10dní a to nerátam slovensko-ukrajinské a ukrajinsko-ruské hranice.
Z čias, keď som bola ešte bola „bláznivá“ a jazdila na pinčlovi, viem, že toto je optimistický výpočet.
Takže 20 dní na cestu tam a späť, mesiac na zháňanie náhradných dielov v Rusku, 10 dní na blúdenie v tajge a 15 minút na kávu (alebo 1 hodinu na čaj) v Orsku. Suma sumárum 2 mesiace školských prázdnin. A teraz hľadajte sparing partnera…
PS: batožina na slávnom prívese?

Další odpovědi
verka

Orsk leží v Rusku a ne v normální krajině, kudy vedou silnice!! Tam včera znamená již zítra. Takže 4 dny je moc! Teda moc málo! A v každým okresním městě musíš uspořádat besedu o tom zázračném vozítku. Já bych jela až v příštím létě, abychom se stačili do zimy vrátit.