Kdo nebo co je to čikulík?

Nejlepší odpověď
takhlene

Čikulík 1500 má 85 ps.(myšleno Žiguli)
A teď ta perlička.
Když honili tatíkovo kolegové po městě jednoho šmejda ve 110R, tak si to chtěli zkrátit přes chodník, ale zapomněli že chodníček končí třema schodama. Čikulík hupsnul tři schody a díky motoru vpředu se poroučel rovnou napředek. Přední ramena se ohnula nahoru, takže se kola značně vylomila do „A“, ale nic to nezměnilo na tom, že v další zatáčce dostalo R-ko šmika a bylo dostiženo. Trochu razantní způsob snížení vozidla, co říkáte ?

http://skoda-virt.cz/cz/fo­rum/pokec-o-vsem/879-mrknete-sem/?gotopost=8213

Další odpovědi
dagry

Myslíš tím feťáka s pytlíkem na hubě? U nás v městě tady takového jednoho máme, ale ten čichá toulen.
Jiné vysvětlení pro tento výraz já osobně nemám.