štamgast

Kdo mi vysvětlí tento způsob pozdravu?

Proč někteří lidé jsou zvyklí zdravit tak, že při potkání určité osoby vysloví její jméno?
Doplňuji:
Samba: Přestaňte mě napadat nebo vás nahlásím administrátorům.

Nejlepší odpověď
setapouch

Manipulace. Vytvari to osobnejsi dojem.

Další odpovědi
anonym

Jsou přátelští, to je celý, tos nezažil, co?
Doplňuji:
Štamgast, jak je libo 🙂, je to odpověď jako každá jiná, píšu svůj názor, takže…jak je libo

Pepa25

To jako „Ahoj, Petře“ namísto prostého „Ahoj“? Proč ne, chtějí být osobnější …

anonym

Štamgast – to je jako nějakej ožralec vylepenej celej den v hospodě,kterej smrdí kouřem z cigaret a vypadá jak ožrung pardon teda jak mgr.Ožrung,ten kterej denně prochlastává osudy svých děcek?fail.
Doplňuji:
„bronzák chce deku na tykačku“

Kelt

Když někoho znám, tak ho pozdravím jménem. Ahoj Franto, nazdar Majko, dobrý den, pane Nováku. Ve Francii se zdraví jenom bonjour, beze jména, maximálně se přidá oslovení , monsieur nebo madame. Protože oslovení Bonjour monsieur Picard působí povýšeně.

rigormortis

Akorát machrujou že znají jména…já je neznám, tak je neříkám.
Až budu starší tak všem budu říkat stejně, mužům Petře a ženám Barboro.

gagaga

Je to slusnost ..
zdravim take tak
at toho, komu tykam, nebo komu vykam ..

  • iv-

anonym

Vždyť jo, nevím, co je na tom podezřelýho :-O

anonym

štamgast
příště to napiš buď sem, nebo do vnitřní pošty, ne obojí, a pokud ano, aspoň odpověz,nechce se mi psát sem i tam, fakt že ne