takhlene

Kdo mi poradí, jak poznat,

kdo zde na odpovědích, druhé jenom oblbuje a myslí si,že on je ten nejchytřejší?
Dá se s ním případně nějak zatočit?

Nejlepší odpověď
led

„Blbá“ otázka, alebo odpoveď, sa pozná už sama.
Ak máte pocit, že je to „jenom oblbovanie“ – neodpovedajte na ňu, nehodnoťťte – nevšímajte si ju…
Každý reklamný agent vám povie, že akákoľvek reakcia (kladná aj záporná) na jeho reklamu, upozorňuje, zvýrazňuje, zvyšuje záujem a láka pozornosť na predmet reklamy.