sup

Kdo mě poradí jak dělat fotomontáže, nebo mě to naučí?

Dík

Odpovědi
mosoj

Manuál k programu který na to budeš používat. Ke každému kvalitnímu programu se také vydávají tutorialy !!!

Sůwa

Taky mne baví fotomontáže a různé další fígle s fotkami a zatím se mi to nejlépe daří v programu PhotoFiltre, který je ke stažení free a základní manuál je součástí. Dám ti jeden typ na různé možnosti: http://obrazky-u-astinka.webnode.cz/ . Pokud máš zájem, pošli mi vzkaz ( nebo jak se to teď dělá ) a můžeme to probírat po mailu. Upozorňuji ale, že jsem snaživý amatér v seniorském věku 🙂.