atlas

Kdo má zkušenosti se sporty BOSU/FLOWIN/TRX?

nemůžu se rozhodnout mezi těmito 3 sporty.

Zajímají mě jakékoliv poznatky.

Pak jaký je rozdíl mezi bosu a flowinem? Tedy obojí by mělo posílit svaly,které se normálně neprocvičí.

Bosu se mě,ale zdá účinnější,ale také obtížnější,pro nováčka udržet balanc,není sranda,to by mě mohlo
odradit. To je zase výhoda flowinu.

Nejvíce se mě,ale zamlouvá trx. Ale zase mám strach, že je pro začátek příliš náročný. Má někdo s tímto sportem zkušenosti? Za jak dlouho jsou vidět výsledky? Opravdu to procvičí téměř všechny svaly v těle? ¨
Může trx nahradit bosu s flowinem? A nahradí to třeba i klasickou posilovnu?

Odpovědi
dalid

Ja pritahy naTRX beriem ako jeden z cvikov na treningu, skor ako doplnok. Urcite sa na nom da robit vela dalsich cvikov, obtiaznost si zvolis sklonom tela takze sa toho vobec neboj. Bosu poznam len z videnia a podla mna zapaja uplne ine svalove partie, koordinaciu a dolnu cast tela.