Super guy

Kdo jsou podle vás lepší jednotky? Specnaz nebo Navy Seals?

Nejlepší odpověď
seraphico

Lepší v čem? Obávám se, že chceš srovnávat něco, co srovnávat nelze. Delphin je dobrá bojová jednotka stejně jako SEALs, ale olympiádu jim asi neuspořádáme, abychom zjistili kdo je lepší.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

L.G.

Ale tak nechť má tazatel konkrétní odpověď, žádný vytáčky😄… Já říkám, že Rusové jsou lepší, zlomí se později než ostatní úderné oddíly, pohledem do historie : rozlomili i jednotky SS, a to byli sakra tvrdí hošani, ověnčení zkušenostmi svých předků zválcujou námořní pěchotu levou zadní.

Mc Merkurion

@seraphico: mám za to, že nějaká olympiáda, či klání se koná …

seraphico

Je to možné. Na světě je více takových soutěží. I ČR se občas do takových zapojí:

https://www.a­cr.army.cz/in­formacni-servis/zpravo­dajstvi/mezina­rodni-soutez-odstrelovacu-zna-sveho-viteze--bodovali-vojaci-i-policiste-212968/

Nicméně aby se zúčastnily špičky SEALs a Specnaz je nemožné. A i kdyby jo, tak by to stejně o ničem nevypovídalo, protože jedna věc je soutěž a druhá věc je skutečný boj.

Mc Merkurion

… s tím souhlasím …