Válek Petr

Kdo je to Jiří Brady?

Nejlepší odpověď
Kryšpín

Vážený pan Jiří Brady, žid, původem židovské kořeny od roku 1950, Israel, USA, Kanada a najednou se zjevil v české kotlině. Pro někoho problém, pro další vynikající nástroj na útoky zleva doprava a opačně od různých stran a ministran až po nájemce Hradu.

Další odpovědi
Nuk nuk

Žid, který prošel Osvětimí. Osobně ho sice neznám, ale měla jsem tu čest v rámci jednoho projektu pracovat s jeho nahraným svědectvím. Je to už pár let zpátky.

Drap

Pochází z Nového Města na Moravě, Prodělal koncentrák, jeho sestra a rodiče tam zahynuli. Po emigraci založil v Kanadě instalaterskou firmu, jezdí po školách a povídá o holokaustu. Vybíral v Kanadě peníze pro OF. A je strýcem ministra Hermana