Adam2

Kdo je potrestán, když má čtrnáctiletý sex s čtrnáctiletou?

Nejlepší odpověď
gecco

Nikdo…
Oba…
___
Nevím, o co ti jde – co chceš zjistit… Ale pokud se ptáš ´zkusmo´, nech své libido – prozatím, své pravé (nebo levé) ruce…

Další odpovědi
anonym

Nejvíc to vyžere ten,který se narodí jako dítě dětem.

leporela22

Pokud má sex čtrnáctiletý a čtrnáctiletý tak není potrestaný nikdo protože hranice pro sex se posunula na 14 až tehdy kdyby měl sex čtrnáctiletý s patnáctiletým tak by byl potrestaný patnáctiletý a jestli si myslel otázku ve smyslu 2 nezletilí např. 13 a 13 tak nevím ale mému kamarádovi se tohle stalo a ta holka ho za každou cenu chtěla potopit jakože jí opil a znásilnil nakonec až psychiatr zjistil že se její výpověd několikrát změnila až se nakonec přiznala ale jak byla potrestaná to nevím.

cochee

Pokud ten sex vyústí v těhotenství, tak možná budou potrestáni oba, až jím staří dají po čuni.