Rokio

Kdo je podle vás nejznámější vymyšlený impotent?

Mám na mysli nejvíce známého neplodného člověka mužského pohlaví z filmů, seriálů, anime, knih, časopisů, komixů apod.

Podle mě je to Geralt z Rivie.

Odpovědi
Lamalam

Golem.

Rokio

Lamalam: Golem ale není člověk.

Lamalam

To není. Postavy z anime a komixů jsou?

Rokio

Nerozumím otázce.

Pokud myslíš definici anime a komixů, tak anime jsou japonské animované seriály a definice komixů je jasná.

Lamalam

A jejich postavy jsou na rozdíl od Golema skuteční lidé?

Rokio

Pokud jde o Geralta, tak je to zmutovaný člověk, ale pořád je člověkem.

V případě superhrdinů a superpadouchů se nejedná jen o mutanty, ale i např. magicky posílené hrdiny (např. Juggernaut) nebo hrdiny používající moderní technologie (např. Batman či Mysterio).

ivzez

To je nesmysl.
Žádná postava z komixů nebo anime filmů či seriálů není skutečný člověk.