Nikoltyna

Kdo je podle vás nejlepší ??? :D

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
kapka

Vidrail

Vidrail společně s Atim, kdyby to šlo dám oba. Skvělá tvorba a navíc i charakter v osobním životě. Smusu opravdu ráda nemám, kvůli jeho vztahu k alkoholu. Video Youtube na káry a další jeho videa, kde jakýmkoliv způsobem figuruje alkohol, by neměly na yt vůbec být, vzhledem k tomu, že ho sledují i děti pod 15 let. A to, že ho jeho dětští fanoušci vidí opilého na akcích a první na co si vzpomenou v souvislosti s nim, je alkohol, to je prostě smutné.
Jsem zvědavá, jestli dá někdo Goga, nejslavnějšího z jmenovaných. :D
Doplňuji:
A tak Gogo už tu je, nevšimla jsem si. Tak schválně, jestli vyhraje. :)

Další odpovědi
anonym

Smusa

Doplňuji:
Je skvělej, nejlepší, nejvtipnější, nejhezčí, nej nej nej nej!!!!!!!!!!­!!!!Kvůli němu jdu s kámoškou na FEST!!!!!!!!!!!!

Janiss

GogoManTv

klob1

Smusa

Doplňuji:
My jsme tu odpověď nedali, tak proč tam mám odpověď jako mou?Já nehlasuji tady toto.

aruallaf

GogoManTv

Kemily

GogoManTv

Hamon

Já. Už jen proto, že ty ostatní vůbec neznám. A to znám třeba i Frantu Nováka z putyky na rohu.

zzzzz

🙂