Monzenk

Kdo je podle vás horší a proč podporujete tu druhou stranu ? Rusko a nebo Amerika a zdůvodněte proč.

Nejlepší odpověď
Lamalam

V čem horší? Třeba v hokeji je USA horší než Rusko, ale druhou stranu nepodporuji.

Další odpovědi
anonym

Nepodporuju ani jednu stranu.
Jsou to velmoci,které vládnou světem a ještě k tomu islám …

Monzenk

Jinak myšleno nebezpečím, jestli je Amerika a nebo Rusko nebezpečnější

Monzenk

Jugar: Amerika spíše vládne, ale Islám je asi to nejhorší co může být a cikáni také

anonym

Tak vo co de?
Na Usa a Rusko kašlu stejně tak jako na íslimáky.

anonym

… a prý nechodím do diskuzí, žvejko

anonym

Zase špatně čteš,kup si silnější brýle,psal jsem ,do diskusí moc nechodím.