Retko

Kdo je iblista?

Nebo co to znamena?? Nejsem si jistej zda to pisu spravne :)

Diky za odpoved :)

Nejlepší odpověď
quentos

v Googlu nula nula nic, a to už je co říct – nebude to BIBLISTA, člověk, který rád užívá biblická rčení a výrazy z bible?

Zdroj: www.slovnik-cizich-slov.cz/biblis­mus.html

Další odpovědi
annas

Není to alibista? Ten kdo uniká před odpovědností, má snahu získat alibi (důkaz, že v dané době nebyl na místě činu), jedná v duchu alibismu.