Gestas

Kdo je/byl otec Miloše Zemana?

A jak se jmenoval?

Nejlepší odpověď
marci1

Otec (poštovní úředník), se kterým se MZ nestýkal, zemřel, když M. Zemanovi bylo třináct let. 🙂
https://ihned­.cz/politika/c1-59177640-zeman-kandidat-prezident

Další odpovědi
aliendrone

Myslím, že to byl docela užitečný člověk, protože zplodil Keplerova oblíbence, řekl bych přímo miláčka, jelikož ho dohání až ke zpochybňování svatého grálu prasokracie – tedy voleb!! Jak si to vlastně představuješ Keplere – navážet se do prasokratických volebních výsledků? ;) :D :D

cochee

Kepler, Kryšpín: vaše odpovědi jsem nechal schovat já. To není nic proti, jen Kepler neodpovídal na položenou otázku a Kryšpín taky ne, namísto toho zaváděl diskuzi s Keplerem.