mily

Kdo dneska hral hokej a jak to dopadlo?

Nejlepší odpověď
rynek878

V nájezdech jsme porazili Švédy 3:2,teď nastupují Rusové proti domácím Němcům.

To Quentos:
8. vteřin před koncem,to je snad rozdíl,ne?

Další odpovědi
quentos

nesleduju to, ale dneska jsem šel na velký nákup a cvičilo to i pokladními v krámě, které to na sebe halekaly jedna přes druhou. Výsledek už prozradil kolega, jen perlička na závěr – rozhodující gól padl v poslední vteřině. Prostě Češi – všechno na poslední chvíli ;{))>

martina1

To má být asi vtipná otázka,nebo ne???Zkuzte kouknout o pár otázek nazpět…

člověk

HOKEJ HRÁLI HOKEJISTÉ,
A PŘEDSTAV SI,ŽE VYHRÁL VÍTĚZ
TO JE GOL CO

rynek878

Pán „člověk“ jako vždy opět exceluje,no není divu,zařadil se do té kategorie sám !!!!!!!!!

annas

Rynku, máte pravdu.

kropitko

on je rád středem pozornosti a nakonec i tohle je možnost jak jí získat