jaymes

Kdo byly oběti střelce z Uherského Brodu?

Proč se ještě nezveřejnili informace o všech obětech střelce z Uherského Brodu? Možná by jsme se divili. Třeba mezi nimi byli i nějací úředníci, podnikatelé-vykořisťovatelé nebo exekutoři. Pokud mezi nimi byli, tak mohli tomu střelci zničit život a on se jen pomstil. Proč se nezveřejní, co byli zač všichni oběti?

Nejlepší odpověď
Drap

Proč by se měli zveřejňovat osobní informace obětí. Osobně bych si to jako pozůstalý i jako případná oběť jistě nepřál.

Další odpovědi
Pepa25

Protože ochrana soukromí. Pokud by tvoje spekulace byly relevantní, tak se to dozvíme ze závěrů policejního vyšetřování …

anonym

Policejní embargo!

mosoj

Ano ničili mu život, ale štamgasti hospody, kteří dělali na ulici kravál a on bydlel v sousedství. Stížnosti na radnici nepomáhaly a tak si to šel vyřídit po svém.
Co ještě chceš zveřejňovat.