zjentek

Kdo by koho seřezal, kdyby došlo k osobnímu souboji V. Zelenskyj vs. V. Putin a tento byl fakt dost osobní?

Je tohle docela jasné? Nebo to až tak jasné není? Šlo by o volný styl beze zbraní, vše povoleno (kromě zbraní). Děkuju.

Nejlepší odpověď
Dochy

Těžko říct. Putin má výcvik, ale také už svá léta. A trochu je otázka, jestli je Putin opravdu tak dobrej, nebo jestli ten pás má z nařízení politbyra 😉

Další odpovědi
led

Pokiaľ máte na mysli fyzický súboj dvoch ľudí vo voľnom štýle, veľkú úlohu zohráva nielen vek, sila a šikovnosť, ale aj myslenie a bojová skúsenosť zápasníkov. Je to dosť jasné? Ak sa nad tým zamyslíte, tak víťaz je jasný.

PS. hrať na ľudské city dokážu aj herec, aj politik

Disraeli

Pro politiky je jejich působiště něco jako internet(ová diskuze). Jsou doma, pěkně v klídečku, v bezpečí, bez ohrožení, na vlastním písečku, kde nedojde k přímé fyzické konfrontaci. To si troufají na konfrontaci, na silné řeči a útoky. Ve starověku a ve středověku až do renesance, když byla vyhlášena válka, jeli panovníci přímo na bojiště, nezřídka sami bojovali a často dokonce šli do centra první linie. Dnes si ti, co o válce rozhodují sedí v pohodě doma v křesílku bez větších obav a obtíží.

Názorný příklad. Asi takhle (plot a řetěz představují jejich bezpečné hranice, za kterými jsou za drsňáky)
https://media­.tenor.com/GvHEP­SHFxfcAAAAM/fig­hting-dogs-dogs.gif

https://i.kym-cdn.com/photos/i­mages/newsfeed/001/224/9­55/72f.gif

https://i.make­agif.com/medi­a/3-05-2016/gbAMpu.gif
https://i.imgur­.com/JF9Heef.gif

aliendrone

Bez debaty Zelenskyj, protože jakkoliv byl prý výcvik v KGB náročný, tak takové divadlo, jaké by sehrál profesionální herec Zelenskyj, na to nemůže Putin ANI POMYSLET! 😉
Nejdříve by se Zelenskyj dojatě rozplakal nad svým utrpením, pak by nám vynadal za nedostatek pomoci a obecně by to sehrál tak, že Oskar by ho neminul. 😁 😁 😁

Dochy>>> Nemá ho z nařízení politbyra. Jednoduše proto, že to se už DÁVNO odstěhovalo i se svými nohsledy NA ZÁPAD (důsledky kolem sebe vidíš denně na každém kroku). 😉 🙂

plebs

Volodymyr by se snažil nejdříve Vladimíra ukecat a pokud se Vladimíru podaří ippon tak je hotovo.

elkon

To jsou zase bláboly. Podívej se do koule, víš jaký.

led

alien… viete vy, koľko mesiacov, šteky niekoľko týždňov, sa to herec musí učiť a skúšať, kým to je vierohodné? A to nad ním stojí, virtuálne s bičom, režisér (krotiteľ, Pán Boh), aby to herec zahral tak, ako si to tento „despota“ prial?
Napríklad, keby ste počuli rečnícke zvraty režiséra Bednárika počas skúšky, tak by sa (možno) z androida aliendrona, stal na konci skúškového obdobia skutočný človek aj keď ste neherec.

Disraeli

Podle toho, co nám bylo roky prezentováno, tak Putin… jenže spíš bych řekl, že spousta z toho byla jen reklama.

led

Disraeli, prirodzene, mnohé fotky a videa Putina sú politicky reklamné, ale ani pri športe nestačí len sila a fyzická kondícia, ale veľmi dôležité je aj myslenie, skúsenosti a predvídavosť.

Disraeli

Jistě. Ale mě šlo hlavně taky o to, že Putin se sice mnohým sportům jakoby věnoval, ale jeho schopnosti a výkony byly určitě nafouknuté. Taky v poslední době (pár let) vypadá spíš sešle a znaveně, než že by měl skutečnou sílu někoho prašiti, povalit, přemoct. Na to má lidi. Podle mě ani netrénuje ani už není moc (fyzicky) aktivní. On si spíš nečinně hoví v křesílku. Taky už má svůj věk.