Bronzový

Kdo a jaké zkušenosti máte s DIRECT pojišťovnou na os. automobily ?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Měla jsem auto pojištěné u Directu cca 4 roky, nikdy jsem nehavarovala. Platila jsem 7600,-. Pak jsem asi tak před cca 2 roky najela na internetu na srovnávač cen povinného ručení. Tam mi za stejných podmínek nabídli pojištění za 2700,- Takže jasná volba. 5000,- je přeci jenom 5000,-,,,:-D

Další odpovědi:

Zlatý

Mám u nich zákonné pojištění teprve půl roku,zatím v pohodě.Vyhovuje mi,že veškerá komunikace,návrh smlouvy,schválení,odeslání zelené karty a ostatních tiskopisů,proběhlo pomocí e-mailů,bez nutnosti někam běhat.Vše probíhalo rychle bez zbytečného čekání na poštovní doručení,s vyjímkou zaslané schválené smlouvy k podpisu.Informace o dalších možnostech pojištění a novinkách,dostávám,jakmile nějaké jsou.
Platím 2652,-Kč ročně/obsah 1400 ccm3.

Zlatý

Já jsem u Kooperativy. Když jsem si na po reklamní masáži zkoušel na stránkách Directu spočítat, kolik bych platil u nic, pak to vycházelo jasně hůř.
Jinak tedy vůbec nechápu logiku té jejich reklamy, že přechodem k nim ušetřilo 71 % (nebo kolik) řidičů. Copak těch zbývajících 29 % jsou nějací idioti, že k nim přešli, i když tím neušetřili (platí stejně nebo dokonce víc)?

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4392
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1547
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.