rtepp

Kdo a jaké zkušenosti máte s DIRECT pojišťovnou na os. automobily ?

Nejlepší odpověď
kropitko

Měla jsem auto pojištěné u Directu cca 4 roky, nikdy jsem nehavarovala. Platila jsem 7600,–. Pak jsem asi tak před cca 2 roky najela na internetu na srovnávač cen povinného ručení. Tam mi za stejných podmínek nabídli pojištění za 2700,– Takže jasná volba. 5000,– je přeci jenom 5000,–,,,:-D

Další odpovědi
tom004

Mám u nich zákonné pojištění teprve půl roku,zatím v pohodě.Vyhovuje mi,že veškerá komunikace,návrh smlouvy,schvá­lení,odeslání zelené karty a ostatních tiskopisů,proběhlo pomocí e-mailů,bez nutnosti někam běhat.Vše probíhalo rychle bez zbytečného čekání na poštovní doručení,s vyjímkou zaslané schválené smlouvy k podpisu.Informace o dalších možnostech pojištění a novinkách,dos­távám,jakmile nějaké jsou.
Platím 2652,–Kč ročně/obsah 1400 ccm3.

Alesh

Já jsem u Kooperativy. Když jsem si na po reklamní masáži zkoušel na stránkách Directu spočítat, kolik bych platil u nic, pak to vycházelo jasně hůř.
Jinak tedy vůbec nechápu logiku té jejich reklamy, že přechodem k nim ušetřilo 71 % (nebo kolik) řidičů. Copak těch zbývajících 29 % jsou nějací idioti, že k nim přešli, i když tím neušetřili (platí stejně nebo dokonce víc)?