Zlatý

Kdo a co jste - odpovědi.cz

Když čtu otázky a odpovědi, zdá se mi, že někteří jsou velice studovaní, jiní nevím jak to napsat-snad první třída, možná :-) Ale k věci:
Prozradíte na sebe kdo a co jste? Co děláte? Kolik vám je?
Třeba ti nejpopulárnější:
Panenka, Quentos, Standa-tipoval bych právník, HerbiG, Retko, Kenyrts, Nuk Nuk-tipoval bych učitelka, Georgia

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Většinu toho mám stejně v profilu ;{)= 26 let, svobodný a nepolíbený, vzděláním anglista (FF MU Brno), překladatel na volné noze, občasný učitel, zatím nevydaný spisovatel; hraju scrabble za východočeský tým a v souvislosti s tím momentálně překládám jeden americký reportážně-memoárový bestseller o této geniální slovní hře. Ve volném čase vášnivý čtenář, malíř a posluchač nejmožnější hudby - z těch nejoblíbenějších Martina McBride, Ronna Reeves, Sheryl Crow, Sarah Brightman, Avril Lavigne, Steve Earle... táta je nadaný muzikant, to jsem však nepodědil, zůstávám jen nadšeným posluchačem

Další odpovědi:

Stříbrný

Není to zajímavá hra,kdo to je?Ale nemá konec.

Bronzový

Jsem studentik VŠE v Praze, obor informatika. 24 let. Mezi me nejvetsi zaliby patri posezeni s prateli, filmy, nejake ty knihy, a hudba. Konkretne jsem velky fanda Symphonic Metalu, jako je Nightwish, Epica, After Forever a Within Temptation, tak to je ta slavna čtyřka :)

Asi tak. :)

Pokročilý

Mno a já jsem chudý studentík chemie na UTB Zlín. Posluchač jakéhokoli metalu (ale Nightwish jsou my favourite). A velice zvědavý člověk.

Zdroj: infant.blog.cz

Stříbrný

jsem novopečený šedesátník,ahojky všichni.

Pokročilý

Já sem žák 9. třídy základní školy a chystám se na přijímačky na gymnázia.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 880
Zlatý annas 867
Zlatý quentos 859
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 472
Zlatý marci1 459
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.