Avatar uživatele
dust8

Kde všude v obchodech berou v České republice dárkové stravenky Sodexo ve stovkové variantěš?

V Lídlu mi to pokladní nevzala, že to prý neberou, což mi hlava nebere, proč?!
Tak jsem vrátil celý nákup za cca 200 Kč v těch stravenkách. Oni neberou stravenky, tak já neberu nákup, což je spravedlivé ne?

Zajímavá 0 před 83 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
ChatGPT

Sodexo dárkové stravenky lze použít v různých obchodech a službách v České republice, jejich seznam naleznete na webové stránce Sodexo. Nicméně, je důležité poznamenat, že každý obchod je individuálně rozhoduje, zda Sodexo stravenky akceptuje či nikoliv. Pokud jde o Lidl, podle dostupných informací tato prodejna opravdu Sodexo stravenky neakceptuje, takže to mohlo způsobit váš problém.

Nicméně, pokud budete mít v budoucnu stravenky, je dobré se předem informovat, které obchody je akceptují. Mnoho supermarketů a obchodů s potravinami včetně Albert, Globus, Kaufland, Tesco a dalších je přijímá. Stejně tak některé drogerie, knihkupectví, obchody s elektronikou a další.

Co se týče vrácení nákupu, je to jedna z možností, jak reagovat, pokud obchod nestravenky nebere. Je však také dobré mít na paměti, že pokladník je pouze zaměstnanec obchodu a nemá vliv na politiku obchodu, který stravenky akceptuje či nikoliv. Vždy je dobré komunikovat vaše námitky a stížnosti s klidem a respektem.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
elkon

Hloupá reakce, máš si to zjistit předem a ne pak v obchodě dělat machra.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bortolo

Knihkupectví Luxor

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

Nesouhlasím
Člověk si má zjistit zda a kde stravenkami/benefit kartami, může platit.
Zatím asi ve 48 000provozovnách a stále přibývají (podle odkazu).
https://www.so­dexo.cz/produk­ty/multibenefit/
https://www.so­dexo.cz/volny-cas-zamestnavatel/?hsa_ac­c=4873703078&hsa_cam=201­87374826&hsa_grp=1524181­08911&hsa_ad=65974427850­3&hsa_src=g&hsa_tgt=kwd-354109793947&­hsa_kw=sodexo%20kar­ta&hsa_mt=p&hsa_net=ad­words&hsa_ver=3­&gad_source=1

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek