zjentek

Kde všude teď 9/7 2021 momentálně prší?

Slezsko, Prajzská část – aktuálně déšť.

Nejlepší odpověď
annas

Tady (kde)

Město v oblasti Zábřežské vrchoviny, jinak CHKO.

V noci velký"fičák" přihnal kolem 5. h ráno silnou bouři, trvala asi 2 hodiny. Nejen to, měli jsme na zahradě hromadu větví z odkvetlé popínavé růže, připravené na odvoz, vichřice je rozházela po celé zahradě.

Silná hromová rána někde vyřadila trafostanici, vypadla elektřina. Několikrát ji technici zapnuli, nevydržela, , až asi kolem 9.00 h bylo vše v pořádku. Rovněž jsem viděla vyjíždět hasiče, zřejmě likvidovali popadané stromy

Pak hřmělo někdo v dáli, opět začalo pršet, přestalo, teď se objevují přeháňky.

Kromě toho jsem dostala SMS od O2, že v naší oblasti nejde internet. Ale výpadek trval asi hodinu, možná víc, číslo na hodinách si neuvědomuji.

Další odpovědi
GM

Tady (kde)

Velmez – začíná pršet, teplota 20 stupňů. K ránu zde byla taková bouřka, že se samy zapnuly 2 televize a DVD přehrávač.

Kepler

Jiná odpověď (ale jaká)

Ve Valmezu krátce, asi tak před 2 hodinami, byla slyšet vzdálenější bouřka.

elkon

Jiná odpověď (ale jaká)

Podívej se na radar.

quentos

Tady ne. (Kde)

Trutnov – zataženo, ale zatím nic

aliendrone

Tady ne. (Kde)

Ve zlaté, stověžaté matičce smrduté a převážně ruskojazyčné nyní neprší (P-10). Večer a v noci pršelo, chviličku byl i krásný slejvák, ale znáš to – jak jen něco vypadá dobře, tak to dlouho NEVYDRŽÍ. :(

Obecně ale prší VENKU, uvnitř jen tam, kde BRUTÁLNĚ zanedbali údržbu střechy. ;) :D :D

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

zjentek

Elkon, ale NA KTERÝ??? Vždyť jsi mi na žádný pořádný nedal ani tipa!

elkon

To už má dnes v mobilu každý, nepotřebuješ vodit za ručičku.

quentos

Tak už sprchlo.