Elisabetth

Kde ve Zlíně můžu koupit nějaký levný krokoměr nebo-li pedometr??? Předem děkuji

Chcikoupit ve Zlíně manželovi k narozeninám Krokoměr. Poraďte prosím.

Nejlepší odpověď
www

Walk Mate je aplikace (krokoměr) v kdejakém „hloupém“ mobilu. Prohlédni mobil a pokud není, stáhni aplikaci z netu!

Další odpovědi
beer

Doplnil bych www – ano, kdejaký hloupý mobil – ale Sony Ericsson )) Taky to tam mám, a funguje dobře.

elektrikář

V prodejně turistickýc potřeb.

MacChill

tak k aplikaci v mobilu potřebuješ jednak akcelerometr, a jako aplikace lze také težko stáhnout. tipuju že 90-ti% mobilů si kroky nezměříš