L_85

Kde v Googlu (na PC) najdu synchronizovaná data a kontakty z Androidu?

Pravidelně synchronizuji důležitá data a kontakty z mob. telefonu na servery Googlu, ale když jsem se chtěl podívat, kde a v jaké formě jsou tam uloženy, nic jsem nenašel, předem díky za radu! 😉

Odpovědi
mirekborek

Kontakty – https://contac­ts.google.com/u/0/pre­view/all
Data nenajdeš to pokud máš zaplý v nastavení zálohování ale to je když se na jiným mobilu připojíš na tvůj google účet a stáhnou se ti ty aplikace ;)