Makik

Kde v ČR sehnat úložné mřížové boxy?

Zdravím!
Plánuji si vyrobit „klec“ pro králíka. Na zahraničních webech jsem našla lákavou možnost tzv. „Grid Wire Storage Cubes“. Jsou na Amazonu, jenže poštovné by mě vyšlo na víc než dvojnásobek ceny produktu… Zkoušela jsem hledat na stránkách různých obchodů v ČR, ale nikde jsem na ně nenarazila. Neviděli jste někde něco podobného u nás? Internet nebo i kamenný obchod.
Děkuji moc!

Odpovědi
Drap

Myslím, že pro jejich malou praktičnost je v ČR nikdo ve velkém nevyrábí. Buď je objednat ze zahraničí, nebo si je u nás nechat vyrobit na zakázku.